Katalog firem,kde můžete napsat své vlastní zkušenosti a najdete hodnocení

Velkoobchod

Happy DM Grup - narážecí hlavice, sudové armatury

Happy DM Grup - narážecí hlavice, sudové armatury

Společnost Happy DM Grup, s.r.o. patří mezi velice kvalitní dodavatele sudových armatur,narážecích hlavic, výčepního zařízení nebo výčepní techniky redukčních ventilů. Naše dlouholeté zkušenosti zaručují kvalitu a spolehlivost všech dodávaných produktů.

http:www.dsi-cr.cz

detail firmy

Pematex - dodává kvalitní spojovací materiál

Pematex - dodává kvalitní spojovací materiál

Firmu Pematex s.r.o. jsme založili v roce 1995 s cílem zaměřit se na spojovací materiál, kotvící a upevňovací techniku. Kotvící a upevňovací technika obsahuje nejširší sortiment ocelových a chemických kotev, chemické malty, hmoždinek a jiných upevňovacích materiálů. Spolupracujeme s předními dodavateli v České republice, Německu a Itálii. Zároveň jsme přímí dovozci spojovacího materiálu z Asie. Mezi další produkty patří chemické kotvystavební kování nebo trhací nýty nebo vruty.

http:www.pematex.cz

detail firmy

Elsaren - dřevěné brikety, pelety, palivové dřevo

Elsaren - dřevěné brikety, pelety, palivové dřevo

Nelíbí se Vám kolik platíte za topení plynem? Elektrikou? Topte pevnými palivy! Nabízíme palivo do kotlů, krbů, krbových kamen s vložkami pro pevná paliva. Nabízíme palivové dřevo, dřevěné pelety a dřevěné brikety s vysokou výhřevností za jedinečnou cenu. Najdete nás v Plzni, Stříbře a Mýtě a brzy  dalších městech v ČR.

http:www.elsaren.cz

detail firmy

 

 

Další kategorie

Akce / Novinky

Nový server prodloužené víkendy

vydáno:27.05.2011

Nový server prodloužené víkendy informuje o oblíbených evropských destinacích jako je Řím, Paříž a další. Navštivte: www.prodlouzene-vikendy.info

»více

Hledáte zkušenosti, recenze, hodnocení?

vydáno:27.11.2010

Hledáte zkušenosti s firmou, se kterou chcete obchodovat? Nebo zkušenosti s výrobkem? Vyzkoušejte portál zkusenosti.eu. Můžete sem napsat zkušenosti, recenze a hodnocení.

»více

»archiv novinek

© Všechna práva vyhrazena PeVat.com - katalog firem

webdesign Plzeň PeVat.com